خرید پسته ♻️

نکاتی جهت خرید پسته ارزان و باکیفیت

در هنگام خرید پسته بصورت جزیی یا عمده باید به نکاتی دقت نمود. بررسی این نکات باعث می شود خرید پسته ارزان با کیفیت انجام شود. در این نوشته با فن و فوت های پسته خوب آشنا خواهید شد.

خرید پسته تازه:

جهت خرید پسته تازه و درجه یک باید نکاتی را دانست:

در ابتدا بایستی پسته  و انواع آن را شناخت.  پس از شناخت انواع که نمونه رایج آنها پسته اکبری، پسته کله قوچی، پسته احمدآقایی، و پسته فندقی است. هر کدام از انواع شکل ظاهری متفاوت و قیمت متفاوتی دارند. اکبری گرانترین و لوکس ترین نوع است. فندقی یا اوحدی ارزانترین است.

میتوان جهت تشخیص مقاله قیمت انواع پسته و تفاوت آنها را بررسی کرد و سپس جهت سفارش پسته اقدام کرد.  در این مقاله ۵ عامل تاثیرگذار بر قیمت پسته قرار داده شده است که مطالعه آن به خرید پسته تازه و با کیفیت کمک میکند. 

اغلب مشتریان به خرید پسته اکبری علاقه دارند اما باید گفت که درسته پسته اکبری لوکس ترین پسته است اما واقعا مزه اش با بقیه انواع تفاوتی ندارد! شاید دلیل اصلی آن شکل ظاهری و زیبای پسته اکبری است.

موارد مصرف پسته

جهت سفارش پسته تازه بستگی دارد جهت چه مصرفی نیاز دارید. قصد دارید شکل و شمایل پسته چجوری ظاهر شود. در ادامه به تعدادی از موارد مصرف پرداخته شده است:

  • نوع اکبری ترکیب آجیل را لوکس میکند.
  • در شیرینی از مغز پسته استفاده می شود. اغلب از مغز سالم پسته، مغز پسته پوک یا پسته دهان بست استفاده می شود.
  • در بستنی فروشی ها از مغز درشت پسته استفاده می شود.
  • پسته فندقی مصرف اغلب مصرف خانگی دارد.
  • پسته اکبری بیشتر مصرف صادراتی دارد.
  • پسته احمدآقایی اغلب جهت شور و زعفرانی کردن استفاده می شود. زیراکه مغز قرمزتر و پوسته استخوانی سفیدتری دارد.
  • پسته کله قوچی نیز مانند پسته اکبری بیشتر مصرف صادراتی دار.
خرید پسته تازه
نکاتی جهت سفارش پسته ارزان

 

خرید پسته تناژ

خرید شما میتواند بصورت خرید پسته تناژ یا عمده یا خرید پسته جزیی باشد. قیمت تناژ و عمده معمولا پایین تر است زیرا که دور ریز کمتری دارد. خرید جزیی با کیفیت بالاتر و دستچین و توچین شده انجام می شود.

سایت خرید پسته:

سایت خرید پسته پستاکا، انواع پسته ها را بصورت خام، شور و برشته به سراسر کشور عرضه می کند. در سفارش های جزیی،  ارسال پستاکا اغلب از طریق تیپاکس و یا پست انجام میشود. در حجم انبوه و خریدهای عمده معمولا از طریق باربری و اتوبوس انجام خواهد شد.

فقط دقت نمایید اگر پسته را بصورت شور، برشته، زعفرانی نیاز دارید حداقل سفارش پسته باید ۳ کیلو باشد زیرا که پستاکا پس از دریافت سفارش بصورت تازه این نوع ها را آماده مینماید. هزینه شور و برشته کردن به ازای هر کیلو ۵ هزار تومان است. در قسمت توضیحات صورتحساب اگر نیاز دارید ادویه دیگری به پسته ها زده شود تا طعم مورد نیاز شما را داشته باشد میتوانید بنویسید.

نکات دیگر..

پسته را بصورت خام سفارش دهید سپس خود آن را به هر مزه و طعمی که دوست دارید برشته کنید. فیلم آموزشی نحوه شور و برشته و حتی زعفرانی کردن آن را در سایت پستاکا قرار داده ایم. با این اقدام هم پسته آبخندان جهت شور و برشته کردن نخریده اید. هم مقدار مواد افزودنی را خود اضافه نموده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *