فروشگاه پسته 🏠

مرکز خرید پسته پستاکا و خرید پسته مستقیم از کشاورز

فروشگاه پسته پستاکا:

فروشگاه پسته پستاکا یک مرکز خرید پسته شهرستان های رفسنجان، انار و نوقات است. انواع پسته شامل پسته اکبری، پسته کله قوچی، پسته احمدآقایی، پسته فندقی یا اوحدی و پسته بادامی را به سراسر کشور عرضه می کند.  محصول ارسالی می تواند به صورت خام یا برشته باشد. خریداران می توانند بصورت تناژی یا به صورت جزیی از این فروشگاه خرید کنند.

ارسال به سراسر کشور:

فروشگاه اینترنتی پستاکا پسته مرغوب و با کیفیتی عالی و لوکس به سراسر کشور ارسال می کنند. ارسال معمولا از طریق تیپاکس، پست و یا اتوبوس و دیگر روش های ارسال مورد اطمینان است.

ضمانت کیفیت پسته در فروشگاه پسته پستاکا:

مهمترین ضمانت این فروشگاه پسته اینست که در صورت عدم رضات از کیفیت، قابلیت برگشت محصول را دارد.

درباره فروشگاه اینترنتی پستاکا

مرکز خرید پسته پستاکا، انواع تنقلات پسته را بدون واسطه از کشاورزان شهرستان های رفسنجان و انار به بازار عرضه میکند. پستاکا دلیل اینکه به طور مستقیم در جریان کاشت و برداشت پسته است به تمام مراحل تولید پسته و انواع کود‌های مصرفی و شرایط خاک این محصولآشناست  و پسته ارزان با کیفیت را وارد بازار می کند و به دلیل ارتباط مستقیم با باغدار و حذف دلال‌ها پسته با کیفیت را با قیمت ارزان‌تری به دست مشتری می رسانند.

به عبارتی دیگر پستاکا به عنوان آجیل فروشی پسته رفسنجان و مجموعه ای نام آشنا است که در مدت سی سال  به صورت مستقیم در کاشت پسته نقش داشته و محصولات باغ های وابسته به این شرکت یا باغ هایی که به طور مستقیم با شرکت در ارتباط بودند را در اختیار مشتریان قرار می دهد و سابقه درخشان در عرضه  آجیل و خشکبار کشور را دارد.

چرا فروشگاه پسته پستاکا:

  1. فروش انواع پسته از کشاورز رفسنجانی
  2. دارای بیش از سی سال سابقه کاشت، داشت و برداشت پسته
  3. عرضه پسته ارزان با کیفیت و اصل بدون آبخندان
  4. ثبت قیمت لحظه ای پست بصورت خرید جزیی
  5. قابلیت برگشت محصول در صورت عدم رضایت مشتری

قیمت پسته:

فروشگاه اینترنتی پسته پستاکا قیمت خرید پسته از کشاورز را روزانه در سایت قرار می دهد. همان گونه که قبلا نیز اشاره شد این مرکز خرید، تنها پسته درجه یک یعنی پسته دستچین و توچین شده را به سراسر کشور بصورت خرده یا عمده با پایین ترین قیمتی که ممکن باشد عرضه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *